Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Kundër cicërimë kube 25 mm
Kundër cicërimë kube 25 mm

Kundër cicërimë kube 25 mm

Shtoni në shportë

Info bazë

  COIL SIZE: 25mm

  Impedance: 8 Ohm

  Sensitivity: Customizable

  Cone Material: Silk

  Edge: Silk

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Diameter: 94mm

  Magnet: Ndfeb

  RATED POWER INPUT: 20W

përshkrim i produktit


Audio të tjera dhe vendos Altoparlantin me cilësi të lartë mëndafshi Dome Tweeter për situata të shumta.

Briri i makinës, kutia e folësit, Audio në shtëpi etj.

Diametri i rrethit 94 mm, Dome Tweeter me Ndfeb.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit


25mm Silk Dome Tweeter

Kategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant Tweeter

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta