Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Home > Produkte > Altoparlant i vetëm > Altoparlant Tweeter

Altoparlant Tweeter

Kategoritë e produkteve të Altoparlant Tweeter , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Transferuesi i lëvizjes së ajrit Tweeter , furnizuesit Altoparlant Tweeter / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dome mëndafshi Tweeter R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Të gjitha Produktet

 • Diametri 90 mm AMT Tweet

  Diametri 90 mm AMT Tweet

  Audio të tjera dhe përcakton altoparlant tweeter me cilësi të lartë AIR MOTIONI TRANSFORMER për situata të shumta. Bri i makinave, audio Yacht, audio në shtëpi etj. Diametri i rrethit 90 mm, AMT Tweeter me Ndfeb. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë...

 • Tweeter 8ohm Silk Dome

  Tweeter 8ohm Silk Dome

  Audio & Vendos altoparlantin me cilësi të lartë Φ25 Dome për disa situata. Audio jahtesh, kuti folëse etj. Diametri i rrethit 104 mm, Diafragma e mëndafshit të Kupës Tweeter, spiralja e zërit 25 mm. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të...

 • Kundër cicërimë kube 25 mm

  Kundër cicërimë kube 25 mm

  Audio të tjera dhe vendos Altoparlantin me cilësi të lartë mëndafshi Dome Tweeter për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit, Audio në shtëpi etj. Diametri i rrethit 94 mm, Dome Tweeter me Ndfeb. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më...

Kinë Altoparlant Tweeter furnizuesit

Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Altoparlant Tweeter, ne jemi prodhues profesional të Transferuesi i lëvizjes së ajrit Tweeter,Altoparlant Tweeter,Dome mëndafshi Tweeter,Dome Tweeter,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Altoparlant Tweeter për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Altoparlant Tweeter, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth Transferuesi i lëvizjes së ajrit Tweeter,Altoparlant Tweeter,Dome mëndafshi Tweeter,Dome Tweeter,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Altoparlant Tweeter!

Lista e produkteve të përafërta