Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

6x9 "spirale 25 Altoparlant makinash
6x9 "spirale 25 Altoparlant makinash

6x9 "spirale 25 Altoparlant makinash

Shtoni në shportë

Info bazë

  Cone: Injection

  Impedance: 4 Ohm

  Specification: Coaxial

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Sensitivity: Customizable

  FO: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  Size: 6x9 Inch

  Edge: Rubber

  COIL SIZE: 25mm

përshkrim i produktit

Auto, Aksesorë automjetesh Gjuha koaksiale me dy drejtime 6x9inch e përdorur për situata të shumta.

Karri profesional i makinave, audio jahteve etj.

woofer me kon injeksion, Gome Edge.

Woofer 6x9inch me Φ13 tweeter, dhe kryetari Φ20 midrange.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


3 Way 6x9 Coaxial Speaker3 Way 6x9 Coaxial Speaker3 Way 6x9 Coaxial Speaker


Kategoritë e Produktit : Altoparlant makine > Altoparlant me tre drejtime

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta