Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

6,5 "Altoparlant i sistemit të komponentëve të dyanshëm
6,5 "Altoparlant i sistemit të komponentëve të dyanshëm
6,5 "Altoparlant i sistemit të komponentëve të dyanshëm
6,5 "Altoparlant i sistemit të komponentëve të dyanshëm

6,5 "Altoparlant i sistemit të komponentëve të dyanshëm

Shtoni në shportë

Info bazë

  Impedance: 4 Ohm

  Specification: Component

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Sensitivity: Customizable

  FO: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  Edge: Rubber

  Cone: Injection

  Woofer Size: 6.5 Inch

  Tweeter Size: Φ25

përshkrim i produktit

Auto, Pjesë dhe Aksesorë të automjeteve 6.5 Altoparlant përbërës me dy kalime i përdorur për situata të shumta.

Bri i makinave, audio Yacht, audio në shtëpi etj.

Koni injeksion prej 6.5 inç woofer Gome Këpucësh me Edge gome .
Woofer 6.5 inç me tweeter Φ25.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


2 Way Component Car Speaker2 Way Component Car Speaker2 Way Component Car Speaker

Kategoritë e Produktit : Altoparlant makine > Folës i veçantë

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List