Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Kuti folëse plastike 3 "
Kuti folëse plastike 3 "

Kuti folëse plastike 3 "

Shtoni në shportë

Info bazë

  Speaker Size: 3inch

  Impedance: 4ohm

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Speaker Cone: Paper

  Speaker Edge: Rubber

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Colour: White

përshkrim i produktit


Audio dhe vendos Kuti profesionale folësish plastike 3 inç e përdorur për situata të shumta.

Audio profesionale shtëpiake, audio kompjuteri etj.

Altoparlant tavolinë plastike kuti, shofer i plotë
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


3inch Plastic Speaker Box3inch Plastic Speaker Box

Kategoritë e Produktit : Kutia e folësit > Kutia e folësit plastike

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta