Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Company profile

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co, Ltd u themelua në Ningbo, provincën Zhejiang, në 1993. Me 21 vjet përvojë në zhvillim dhe inovacion, Sonice ka ruajtur një reputacion vazhdimisht të jashtëzakonshëm për prodhimin e produkteve të qëndrueshme, me cilësi të lartë në këtë fushë të prodhimit të altoparlantëve. Fabrika jonë përfshin mbi 26,000 metra katrorë (afërsisht 287,000 metra katrorë) me një sipërfaqe ndërtimi totale prej mbi 42,000 metra katrorë (afërsisht 458,000 këmbë katrore), e cila përfshin ndërtesa shumëfunksionale, depo, fabrika, lagje të banimit dhe lehtësira të tjera mbështetëse.

Kompania jonë është e specializuar në prodhimin e folësve, kutive të shëndosha, dhe pajisjeve elektrike-akustike. Me kalimin e viteve, Sonice ka vepruar gjithashtu si një OEM dhe ODM për ndërmarrjet e njohura ndërkombëtare në të gjithë Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut dhe Evropën. Sonice vazhdimisht prezanton teknologji të re të pajisur me instrumente dhe materiale të avancuara, si rezultat i viteve të kërkimit dhe zhvillimit, prodhon produkte me cilësi të lartë, duke përfshirë kuti të shëndosha kompjuterike, folës të makinave, PA, HiFi, sisteme të teatrit shtëpiak, subwooferë, në mur dhe në -folës të zërit, kuti të shëndosha prej guri, folës kopshtesh dhe më shumë.

Ningbo Sonice Shkencë dhe Teknologji Elektroakustike Co, Ltd shpreson të punojë së bashku pasi kompania jonë përpiqet drejt inovacionit, mundësi të reja zhvillimi dhe përpjekje të bashkuara për të arritur qëllimet tona për të ardhmen.

Info e kompanisë

Lloji i biznesit : Manufacturer

Gama e Produktit : Car Accessories , Other Car Accessories , Other Consumer Electronics

Produktet / Shërbimi : Altoparlant ODM , Kryetari OEM , Altoparlant i vetëm , Altoparlant makine , Kryetari i shtëpisë , Kutia e folësit

Punonjësit Gjithsej : 201~500

Kapital (Milion US $) : US$5 Million

Viti i themeluar : 1993

certifikatë : ISO9001 , Test Report

adresa e kompanise : No.777-18 Qiming Road Yinzhou Investment & Pioneer Park, Ningbo, Zhejiang, China, Ningbo, Zhejiang, China

Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB

Terms of Payment : T/T

Peak season lead time:3-6 months

Off season lead time :1-3 months

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$10 Million - US$50 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : US$10 Million - US$50 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 81% - 90%

Tregjet kryesore : Worldwide , Americas , Europe , North Europe , Asia

Nearest Port : Port of Ningbo

Modaliteti i importit dhe eksportit: Kanë Licencë të Eksportit

    Numri i licencës së eksportit:

    0476225

    Emri i kompanisë së eksportit:

    Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Foto Licence:

Email tek ky furnizues

Lista e produkteve të përafërta