Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Konfo konverter wiofer 8 inç kevlar Altoparlant
Konfo konverter wiofer 8 inç kevlar Altoparlant

Konfo konverter wiofer 8 inç kevlar Altoparlant

Shtoni në shportë

Info bazë

  Size: 8 Inches

  Cone: Kevlar Fiber

  Edge: Rubber

  COIL SIZE: 35mm

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Impedance: 8 Ohm

  Frequency Response: Fo - 5000Hz

përshkrim i produktit

Audio & Vendos woofer i vetëm 8inch i përdorur për situata të shumta.

Sipërfaqja ka performancë të mirë të papërshkueshëm nga uji dhe elasticitet i mirë.

profesional Briri i makinës, kutia e folësit etj.

Woofer 8 inç me kon të fibrës kevlar, woofer buzë gome, Kornizë hekuri.

Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


Kevlar Fiber SpeakerKevlar Fiber SpeakerKevlar Fiber Speaker

Kategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant Woofer

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta