Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Altoparlant i vetëm Woofer 6,5 inç
Altoparlant i vetëm Woofer 6,5 inç

Altoparlant i vetëm Woofer 6,5 inç

Shtoni në shportë

Info bazë

  Size: 6.5 Inches

  Cone: Injection

  Edge: Butyl Rubber

  COIL SIZE: 25mm

  Impedance: 4 Ohm

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Frame: Aluminum

  Frequency Response: Fo - 5000Hz

përshkrim i produktit

Autopjesë, Pjesë dhe Aksesorë të automjeteve Woofer FRAME FRAME 6.5 inç i përdorur për situata të shumta.

Bri profesionale e makinave, audios në shtëpi etj.
Woofer 6.5 inç me Edge Rubber , Cone injeksion , alumini Kornizë.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.
6 5inch 4ohm Speaker6 5inch 4ohm Speaker6 5inch 4ohm Speaker

Kategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant Woofer

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta