Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Altoparlant woofer Frame prej 6.5 "
Altoparlant woofer Frame prej 6.5 "

Altoparlant woofer Frame prej 6.5 "

Shtoni në shportë

Info bazë

  Edge: Butyl Rubber

  COIL SIZE: 25mm

  Impedance: 8 Ohm

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Frequency Response: Fo - 10KHz

  Size: 6.5 Inch

  Cone: Kevlar Fiber

përshkrim i produktit


Audio dhe vendos Altoparlant i vetëm woofer me fund të lartë 6.5 inç i përdorur për situata të shumta.

Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj.

Woofer 6.5inch me koni fibra kevlar, gome buzë woofer, kornizë alumini.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullitAluminum Frame 6 5 Inch

Aluminum Frame 6 5 Inch


Kategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant Woofer

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta