Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

6,5 "Folës spirale 25 Woofer
6,5 "Folës spirale 25 Woofer

6,5 "Folës spirale 25 Woofer

Shtoni në shportë

Info bazë

  Size: 6.5 Inches

  Cone: Injection

  Edge: Butyl Rubber

  COIL SIZE: 25mm

  Impedance: 8 Ohm

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Frequency Response: Fo - 4000Hz

përshkrim i produktit

Audio profesionale dhe vendos altoparlanti woofer 6,5 inç i përdorur për situata të shumta.

Bri i makinës, folës kuti, audio në shtëpi etj.

Woofer 6.5inch me injeksion apo PP kon, gome buzë woofer, kornizë hekuri.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullitCoil 25 Woofer Speaker

Coil 25 Woofer Speaker


Kategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant Woofer

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List