Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Kuti me altoparlantë prej druri 3
Kuti me altoparlantë prej druri 3

Kuti me altoparlantë prej druri 3

Shtoni në shportë

Info bazë

  Impedance: 4ohm

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Speaker Cone: Paper

  Speaker Edge: Rubber

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Speaker Size: 3inch

  Veneer: Rosewood

përshkrim i produktit

Audio dhe vendos Kutia e folësve me tavolinë të vetme 3 inç të përdorur për situata të shumta.

audio kompjuteri, Audio në shtëpi etj.

Kutia e folësit të tavolinës prej druri , shoferi i plotë
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen sipas nevojave tuaja për të arritur zërin më të mirë të zërit .


Wooden Desk Speaker Box3inch Desk Speaker Box

Kategoritë e Produktit : Kutia e folësit > Kuti folëse druri

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List