Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

8 ″ Kutia e folësit prej druri klasik 2 mënyrë
8 ″ Kutia e folësit prej druri klasik 2 mënyrë

8 ″ Kutia e folësit prej druri klasik 2 mënyrë

Shtoni në shportë

Info bazë

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Impedance: 8ohm

  Frequency Response: Fo - 30kHz

  Tweeter: Air Motion Transformer

  Woofer COIL SIZE: 35mm

  Woofer Size: 8inch

  Veneer: Cherry Wood

përshkrim i produktit

Altoparlant dhe kuti zëri me cilësi të lartë Altoparlanti i Sistemit të Komponentëve 8- inç të dyanshëm , i përdorur për situata të shumta.

Audio profesionale profesionale e mbarimit të lartë në shtëpi etj.
Kutia e folësit për raftet prej druri, kuti spirale me zë 8inch me 35 mm wweeter me AMT .
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


8 Ohm Bookshelf Speaker Box8inch Bookshelf Wooden Speaker Box


Kategoritë e Produktit : Kutia e folësit > Kuti folëse druri

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List