Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Kuti klasike e altoparlantëve prej 2 mënyra klasike
Kuti klasike e altoparlantëve prej 2 mënyra klasike
Kuti klasike e altoparlantëve prej 2 mënyra klasike
Kuti klasike e altoparlantëve prej 2 mënyra klasike

Kuti klasike e altoparlantëve prej 2 mënyra klasike

Shtoni në shportë

Info bazë

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Impedance: 8ohm

  Frequency Response: Fo - 30kHz

  Tweeter: Air Motion Transformer

  Woofer COIL SIZE: 35mm

  Woofer Size: 6.5inch

  Veneer: Cherry Wood

përshkrim i produktit

Altoparlant dhe kuti zëri me cilësi të lartë 6.5 inç Altoparlant Sistemi i Komponentëve me dy kalime i përdorur për situata të shumta.

Audio fundi i lartë në shtëpi etj.
Kutia e folësit për raftet prej druri, kabina me 6.5 inç zhurmë 35 mm me tweeter Transformatori të Lëvizjes Ajrore .
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


8ohm Wooden Speaker Box6 5inch Bookshelf Speaker6 5inch Bookshelf Speaker


Kategoritë e Produktit : Kutia e folësit > Kuti folëse druri

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta