Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Kuti folëse prej druri 4
Kuti folëse prej druri 4

Kuti folëse prej druri 4

Shtoni në shportë

Info bazë

  Impedance: 4ohm

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Speaker Cone: Paper

  Speaker Edge: Rubber

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

  Speaker Size: 4inch

  Veneer: Rosewood

përshkrim i produktit


Audio dhe vendos Kuti profesionale me një folës të vetëm 4 inç të përdorur për situata të shumta.

Audio shtëpiake profesionale etj.

Kutia e folësit të tavolinës prej druri , shoferi i plotë
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


4inch Wooden Speaker BoxWooden Speaker Box

Kategoritë e Produktit : Kutia e folësit > Kuti folëse druri

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta