Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

6x9 "Altoparlant i dyanshëm i makinës
6x9 "Altoparlant i dyanshëm i makinës

6x9 "Altoparlant i dyanshëm i makinës

Shtoni në shportë

Info bazë

  Cone: Injection

  Impedance: 4 Ohm

  Specification: Coaxial

  Sensitivity: Customizable

  FO: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  Size: 6x9 Inch

  Edge: Rubber

  Tweeter: AMT

  Frequency Response: Fo - 30kHz

përshkrim i produktit

Autopjesë, Pjesë dhe Aksesorë të automjeteve Gjuha koaksiale me dy drejtime 6x9 inç e përdorur për situata të shumta.

Bri i makinave, Audio në shtëpi etj.
Woofer 6x9inch me tweeter Transformatori të lëvizjes Ajrore.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.6x9inch 2 Way Coaxial Speaker6x9inch 2 Way Coaxial Speaker


Kategoritë e Produktit : Altoparlant makine > Altoparlant i dyanshëm

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List