Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Diametri 90 mm AMT Tweet
Diametri 90 mm AMT Tweet

Diametri 90 mm AMT Tweet

Shtoni në shportë

Info bazë

  Impedance: 8 Ohm

  Diaphragm: Air Motion Transformer

  Form: Circle

  Frequency Response: Fo - 30kHz

  Diameter: 90mm

  Magnet: Ndfeb

përshkrim i produktit

Audio të tjera dhe përcakton altoparlant tweeter me cilësi të lartë AIR MOTIONI TRANSFORMER për situata të shumta.

Bri i makinave, audio Yacht, audio në shtëpi etj.

Diametri i rrethit 90 mm, AMT Tweeter me Ndfeb.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


Air Motion Transformer Circle TweeterAir Motion Transformer Circle Tweeter

Kategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant Tweeter

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List