Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Kryetari 6x9inch spirale 25 Altoparlant makine boshtor
Kryetari 6x9inch spirale 25 Altoparlant makine boshtor

Kryetari 6x9inch spirale 25 Altoparlant makine boshtor

Shtoni në shportë

Info bazë

  Cone: Injection

  Impedance: 4 Ohm

  Specification: Coaxial

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Sensitivity: Customizable

  FO: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  Size: 6x9 Inch

  Edge: Rubber

  COIL SIZE: 25mm

përshkrim i produktit

Auto, Aksesorë automjetesh Gjuha koaksiale me dy drejtime 6x9inch e përdorur për situata të shumta.

Karri profesional i makinave, audio jahteve etj.

Woofer kon me injeksion 6x9inch me tweeter Φ13, dhe Gjuha F20 Midrange .
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


6x9 Three Way Car Speaker6x9 Three Way Car Speaker6x9 Three Way Car Speaker6x9 Three Way Car Speaker


Kategoritë e Produktit : Altoparlant makine > Altoparlant me tre drejtime

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta