Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

6x9 "Mbështjellës 30m folës makine koaksiale 4ohm
6x9 "Mbështjellës 30m folës makine koaksiale 4ohm

6x9 "Mbështjellës 30m folës makine koaksiale 4ohm

Shtoni në shportë

Info bazë

  Cone: Kevlar Fiber

  Impedance: 4 Ohm

  Specification: Coaxial

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Sensitivity: Customizable

  FO: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  Size: 6x9 Inch

  Edge: Rubber

  COIL SIZE: 30mm

përshkrim i produktit

Auto, Pjesë dhe Aksesorë të makinave 6x9 inç tre-drejtim injeksion koaksial Gjuha kon e përdorur për situata të shumta.

Bri profesionale e makinave etj.
Woofer 6x9inch me Φ13 tweeter, dhe kryetari Φ20 midrange.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


6x9 Kevlar Fiber 3 Way Speaker6x9 Kevlar Fiber 3 Way Speaker


Kategoritë e Produktit : Altoparlant makine > Altoparlant me tre drejtime

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta