Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

6x9 "spirale 30 Altoparlant i makinave bosht të përbashkët
6x9 "spirale 30 Altoparlant i makinave bosht të përbashkët

6x9 "spirale 30 Altoparlant i makinave bosht të përbashkët

Shtoni në shportë

Info bazë

  Cone: Kevlar Fiber

  Impedance: 4 Ohm

  Specification: Coaxial

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Sensitivity: Customizable

  FO: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  Size: 6x9 Inch

  Edge: Rubber

  COIL SIZE: 30mm

përshkrim i produktit


Autopjesë, Pjesë dhe Aksesorë të automjeteve Gjuha koaksiale 3- kahëshe e përdorur për shumë situata.

Bri profesionale e makinave etj.
Woofer 6x9inch me Φ13 tweeter, dhe kryetari Φ20 midrange.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


6x9 Kevlar Fiber 3 Way Speaker6x9 Kevlar Fiber 3 Way Speaker


Kategoritë e Produktit : Altoparlant makine > Altoparlant me tre drejtime

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta