Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

3 "spirale 19 Altoparlant
3 "spirale 19 Altoparlant

3 "spirale 19 Altoparlant

Shtoni në shportë

Info bazë

  Size: 3inches

  Cone: Paper

  Edge: Butyl Rubber

  COIL SIZE: 19mm

  Impedance: 4 Ohm

  Frequency Response: Fo - 20kHz

  Sensitivity: Customizable

  RATED POWER INPUT: Customizable

  MAX POWER INPUT: Customizable

  FO: Customizable

përshkrim i produktit

Audio & Vendos altoparlantin katror 3 inç,


Altoparlant i vetëm i shoferit të plotë, i përdorur për situata të shumta.


Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj.

Folës i vetëm 3 inç Φ19 me kon letre, woofer me skaj gome, Kornizë hekuri.
Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.


Paper Cone Square Speaker4 Ohms Single SpeakerAltoparlantët tanë kryesorë, folësit, dizenjimi i pajisjeve elektro-akustike, zhvillimi, hulumtimi dhe prodhimi, prodhimi profesional dhe prodhimi i folësve, për të ofruar shërbime të personalizuara për klientët, stile të tjera më të folësve ju lutemi klikoni në lidhje të tjeraKategoritë e Produktit : Altoparlant i vetëm > Altoparlant i plotë

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products List