Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Home > Produkte > Altoparlant i vetëm > Altoparlant i plotë

Altoparlant i plotë

Kategoritë e produkteve të Altoparlant i plotë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 4 Folës Ohm , furnizuesit Shofer i plotë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Altoparlant i plotë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Të gjitha Produktet

 • 4 "spirale 25 Altoparlant

  4 "spirale 25 Altoparlant

  Audio & Sets Altoparlant i vetëm një spirale 25mm, 25 mm Altoparlant i vetëm i shoferit të plotë, i përdorur për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj. Shofer 4- inç i plotë me kon letër, woofer i skajit të gomës, Kornizë hekuri. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të...

 • 3 "Gjuha e vetme injeksion

  3 "Gjuha e vetme injeksion

  Audio & Sets 3 "Coil 20 Single Altoparlant, Shofer i plotë Altoparlant profesionist woofer i përdorur për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj. Shofer me rreze të plotë 3 inç me kon injeksion , woofer me skaj gome, kornizë hekuri. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të...

 • 3 "Spiral 20 Kryetari i vetëm

  3 "Spiral 20 Kryetari i vetëm

  Audio & Vendos Altoparlantin e Sheshit 4 Altoparlant i vetëm i shoferit të plotë, i përdorur për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj. Altoparlant i vetëm 3 inç me kon letër, woofer buzë gome, Kornizë hekuri. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të...

 • 3 "spirale 19 Altoparlant

  3 "spirale 19 Altoparlant

  Audio & Vendos altoparlantin katror 3 inç, Altoparlant i vetëm i shoferit të plotë, i përdorur për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj. Folës i vetëm 3 inç Φ19 me kon letre, woofer me skaj gome, Kornizë hekuri. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë...

 • 3 "spirale 13 Altoparlant

  3 "spirale 13 Altoparlant

  Audio & Vendos folësin me 3 spirale spirale 13 mm Altoparlant i vetëm i shoferit të plotë, i përdorur për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj. Altoparlant 313ch F13 me kon letre, woofer buzë gome, Kornizë hekuri. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë...

Kinë Altoparlant i plotë furnizuesit

Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Altoparlant i plotë, ne jemi prodhues profesional të 4 Folës Ohm,Shofer i plotë,Altoparlant i plotë,Folës të automjeteve me rreze të plotë,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Altoparlant i plotë për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Altoparlant i plotë, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth 4 Folës Ohm,Shofer i plotë,Altoparlant i plotë,Folës të automjeteve me rreze të plotë,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Altoparlant i plotë!

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta