Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Folësi i Koncertit të Partisë Faza e folësit 15-shkallë
Folësi i Koncertit të Partisë Faza e folësit 15-shkallë
Folësi i Koncertit të Partisë Faza e folësit 15-shkallë

Folësi i Koncertit të Partisë Faza e folësit 15-shkallë

Shtoni në shportë

Info bazë

  Nominal Impedance: 8 Ohm

  Voice Coil Diameter: 99.2mm(4in)

  Voice Coil Material: Inside-outside Copper

  Nominal Diameter: 15inch

  RMS Power: 700W

  Frequency Range: 40-3000Hz

  Sensitivity: 98dB

përshkrim i produktit

Audio të tjera dhe vendos Audio Altoparlant me cilësi të lartë 8ohm 15 ″ të përdorur për situata të shumta.

Altoparlant Profesional Audio për Parti / Koncert / Opera / Skenë etj.

15 speaker Altoparlant PA me kon letre, buzë leckash, Kornizë alumini, Magnet: ferrite.

Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.

Opera Stage 15inch SpeakerOpera Stage 15inch SpeakerOpera Stage 15inch Speaker


Kategoritë e Produktit : Kryetari i PA > 15 "Kryetari i PA

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta