Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Altoparlant Faza me cilësi të lartë 12 inç
Altoparlant Faza me cilësi të lartë 12 inç
Altoparlant Faza me cilësi të lartë 12 inç

Altoparlant Faza me cilësi të lartë 12 inç

Shtoni në shportë

Info bazë

  Voice Coil Material: AL

  Nominal Impedance: 8 Ohm

  Nominal Diameter: 12inch

  RMS Power: 400W

  Voice Coil Diameter: 75.5mm(3in)

  Frequency Range: 51-4500Hz

  Sensitivity: 96.5dB

përshkrim i produktit

Audio të tjera dhe Vendos Altoparlantin me cilësi të lartë 12 inç PA të përdorur për situata të shumta.

Altoparlant Profesional Audio për Parti / Koncert / Opera / Skenë.

Altoparlant 12 inç me kon letre, buzë leckash, Kornizë hekuri, Magnet: ferrite.

Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të personalizohen në bazë të nevojave tuaja për të arritur cilësinë më të mirë të tingullit.

Mvw1209 3Mvw1209 2Mvw1209 1


Kategoritë e Produktit : Kryetari i PA > 12 "Kryetari i PA

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta