Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
sales Ms. sales
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co, Ltd u themelua në Ningbo, provincën Zhejiang, në 1993. Me 21 vjet përvojë në zhvillim dhe inovacion, Sonice ka ruajtur një reputacion vazhdimisht të jashtëzakonshëm për prodhimin e produkteve të qëndrueshme, me cilësi të lartë në këtë fushë të prodhimit të altoparlantëve. Fabrika jonë përfshin mbi 26,000 metra katrorë (afërsisht 287,000 metra katrorë) me një sipërfaqe ndërtimi totale prej mbi 42,000 metra katrorë (afërsisht 458,000 këmbë katrore), e cila përfshin ndërtesa shumëfunksionale, depo, fabrika, lagje të banimit dhe lehtësira të tjera mbështetëse. Kompania jonë është e specializuar në prodhimin e folësve, kutive të shëndosha, dhe pajisjeve elektrike-akustike. Me kalimin e viteve, Sonice ka vepruar gjithashtu si një OEM dhe ODM për ndërmarrjet e njohura ndërkombëtare në të gjithë Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut dhe Evropën. Sonice vazhdimisht prezanton teknologji të re të pajisur me instrumente dhe materiale të avancuara, si rezultat i viteve të kërkimit dhe zhvillimit, prodhon produkte me cilësi të lartë, duke përfshirë kuti të shëndosha kompjuterike, folës të makinave, PA, HiFi, sisteme të teatrit shtëpiak, subwooferë, në mur dhe në -folës të zërit, kuti të shëndosha prej guri, folës kopshtesh dhe më shumë. Ningbo Sonice Shkencë dhe Teknologji Elektroakustike Co, Ltd shpreson të punojë së bashku pasi kompania jonë përpiqet drejt inovacionit, mundësi të reja zhvillimi dhe përpjekje të bashkuara për të arritur qëllimet tona për të ardhmen.

Product Showcase

Aksesorë automjetesh folës koaksial 6.5 inç

Aksesorë automjetesh folës koaksial 6.5 inç

Aksesorë makinash 6.5 inç Altoparlant dyanshëm të përdorur për situata të shumta. Professional bri Car, folës boshtor, Altoparlant tavan, Altoparlant mur etj woofer me spirale Voice 25 mm, Kornizë hekuri, Buzë shkumë, kon injeksion Veshje sipërfaqësore . Woofer 6.5 inç me tweeter Φ13 . Të gjitha pjesët e folësve mund...

6.5 "Aksesorë të makinave të folësit boshtor

6.5 "Aksesorë të makinave të folësit boshtor

Aksesorët e makinave 6.5 inç drejtuesi koaksial me dy kalime i përdorur për situata të shumta Profesionale bri makine, folës boshtor, Altoparlant tavan etj. woofer me Kornizë hekuri, kon injeksion, Edge shkumë , spirale zanore 25 mm . Woofer 6.5 inç me tweeter Φ13 . Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të...

4 "spirale 25 Altoparlant

4 "spirale 25 Altoparlant

Audio & Sets Altoparlant i vetëm një spirale 25mm, 25 mm Altoparlant i vetëm i shoferit të plotë, i përdorur për situata të shumta. Briri i makinës, kutia e folësit , Audio në shtëpi etj. Shofer 4- inç i plotë me kon letër, woofer i skajit të gomës, Kornizë hekuri. Të gjitha pjesët e altoparlantëve mund të...

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

 • Tel:86-0574-56807367

  Celular: +8613586502685

 • Adresë: No.777-18 Qiming Road Yinzhou Investment & Pioneer Park, Ningbo, Zhejiang

  Vendi / Rajoni:China

 • Faqja e internetit:https://www.secspk.com

  Bossgoo Showroom:http://speaker.sq.bossgoo.com

 • WeChat: D792611

  Email:sales@secspk.com

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta