Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
sales Ms. sales
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

За нас

Quality is our middle name

За нас

Ningbo Sonice Electroacoustic Science and Technology Co., Ltd.

Ningbo Sonice Електроакустична наука и технологија копродукции, Ltd е основана во Ningbo, провинцијата hejеџијанг, во 1993 година. Со 21-годишно искуство во развој и иновации, Sonice одржува постојано исклучителна репутација за производство на стабилни, високо-квалитетни производи во оваа област на производство на звучници. Нашата фабрика се протега на над 26.000 квадратни метри (приближно 287,000 квадратни метри) со вкупна површина од над 42.000 квадратни метри (приближно 458,000 квадратни метри), која вклучува мултифункционални згради, магацини, фабрики, живеалишта и други придружни објекти. Нашата компанија е специјализирана за производство на звучници, звучни кутии и електро-звучна опрема. Со текот на годините, Сонис исто така делуваше како ОЕМ и ОДМ за популарните меѓународни компании низ Северна Америка, Јужна Америка и Европа. Сонси постојано воведува нова технологија опремена со напредни инструменти и материјали како резултат на години на истражување и развој, произведува производи со висока quaility, вклучувајќи компјутерски звучни кутии, звучници за автомобили, ПА, HiFi, системи за домашно кино, субвуфери, inидови и во звучни звучници, камени звучни кутии, звучници за градина и друго. Ningbo Sonice Електроакустична наука и технологија копродукции, Ltd очекува да работиме заедно како нашата компанија се стреми кон иновации, нови можности за развој и обединети напори да ги постигнеме нашите цели за иднината.

Product Showcase

Коаксијален звучник Додатоци за автомобил со 6,5 инчи

Коаксијален звучник Додатоци за автомобил со 6,5 инчи

Додатоци за автомобили 6.5inch Двонасочен коаксијален звучник кој се користи за повеќе ситуации. Професионален рог за во автомобил, коаксијален звучник, звучник на таванот, Wallиден звучник итн. вуфер со глас калем 25мм, железна рамка, пена Еџ, конус за инекција Површинска обвивка . 6,5 инчен вуфер со Твитер во Ф13 ....

6,5 "Коаксијален додаток за во автомобил звучник

6,5 "Коаксијален додаток за во автомобил звучник

Додатоци за автомобили 6.5-инчен дво- коаксијален звучник кој се користи за повеќе ситуации. Професионален рог за автомобили, коаксијален звучник, тавански звучник итн. вуфер со железо Рамка, конус за инјектирање, раб од работ , глас калем 25мм . 6,5 инчен вуфер со Твитер во Ф13 . Сите делови на звучниците можат да се...

4 ”калем 25 единечен звучник

4 ”калем 25 единечен звучник

Аудио и поставува единечен звучник 4-калемен калем 25мм, Возач со целосен опсег единечен звучник кој се користи за повеќе ситуации. Рог за во автомобил, кутии за звучници , домашно аудио итн. 4-инчен возач со целосен опсег со конус за хартија, вуфер од гумени раб, железна рамка. Сите делови на звучниците можат да се...

Избрана производи

Контактирајте не

 • Тел:86-0574-56807367

  Мобилен телефон: +8613586502685

 • Адреса: No.777-18 Qiming Road Yinzhou Investment & Pioneer Park, Ningbo, Zhejiang

  Земја / регион:China

 • Веб-страница:https://www.secspk.com

  Изложбен салон Босго:http://speaker.mk.bossgoo.com

 • Wechat: D792611

  Е-пошта:sales@secspk.com

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products List